www.pneu.wswww.pneu.ws

Počet položek: 0

Celkem kusů: 0

  Celkem: 0 Kč

Celkem s DPH: 0 Kč

 

Obchodní podmínky

Objednávka zboží

Objednání zboží probíhá elektronickou poštou prostřednictvím objednávkového formuláře. Prosíme o vyplnění e-mailové adresy a tel. čísla pro možnost potvrzení objednávky a upřesnění termínu dodání.

Získejte dopravu zdarma!

Pokud Vaše objednávka převyšší částku 5.000,- Kč, dopravíme je až k vám domu a to zcela zdarma. Tato sleva se vztahuje na kterékoli kombinace pneumatik v našem obchodě.

Pro Vaše pohodlné nákupy v rámci celé ČR dopravíme zboží na Adresu dodávky uvedenou v objednávce a to pokud možno ve Vámi zvoleném termínu. Běžná dodávka do 24 h (u zboží na skladě), jinak do dvou dnů.

Dodání zboží

Zboží je dodáváno formou přímé distribuce nebo prostřednictvím zásilkové služby. Balné se neúčtuje. Poštovné ve výši 200,- Kč hradí kupující při dodávce nižší jak 5.000,- Kč bez DPH. Při objednávce nad 5.000,- bez DPH je zboží dodáno zdarma.

Zboží je dodáváno formou přímé distribuce, prostřednictvím zásilkové služby popř. je možný osobní odběr vč. servisních prací v Olomouci.

Platební podmínky

Úhrada probíhá při dodání zboží. V případě přímé distribuce proti předání daňového dokladu. V případě zásilkové služby, je daňový doklad (faktura) přiložen ke zboží, které je zasíláno dobírkou.

Platba možná taktéž na fakturu splatnou před dodáním zboží.

Osobní objednávka a záloha

Ve specifických případech je prodávající oprávněn požadovat výslovný požadavek na osobní sjednání prodeje, popř. uhrazení nevratné zálohy před dodáním zboží.

Reklamace

Zboží k reklamaci je možno zasílat na adresu uvedenou v kontaktech. Reklamace probíhá dle reklamních podmínek prodávajícího, koncernu Michelin, Obch. popř. Obč. zákoníku.V případě oprávněné reklamace hradí poštovné prodávající. V případě neoprávněné reklamace hradí poštovné kupující a dále manipulační poplatek ve výši 500,- Kč. Zákazník má při internetové objednávce nárok na vrácení zboží v termínu 14 dnů.

Místo zpětného odběru použitých pneumatik:

DANTRADE a.s.
Chválkovická 82
773 00 Olomouc

 
 
© All rights reserved Dantrade a.s.
Designed by custo